Hollarka

23. october 2016 at 20:11 | lithi |  věci, co nejsou obrázky
Takže.
Jako vždy: články nepíšu. Ze zásady, jelikož neumím psát. Ale jednou za čas si vždy řeknu, že bych něco sepsat mohla, jen, aby to tu nebylo tak prázdné.
Druhým měsícem chodím na Hollarku. Pokud neznáte, je to celkem prestižní střední umělecká. Slyšela jsem o ní hodně, jak dobré, tak špatné věci. Slyšela jsem, že se tam prý nedá ani dostat, pokud vás někdo neučí kreslit odmala (což je dost velká blbost a ten člověk byl jen salty, že se tam nedostal). Slyšela jsem také, že prvních pár měsíců je to skvělé - těšíte se do školy, milujete to tam. Ale pak se to zhorší. Je toho moc, začíná vás to užírat. No! První půlku zatím mohu potvrdit. Opravdu to tam miluji a chodím tam ráda. Nyní máme týden prázdnin a já zjištuji, že by mi ani nevadilo normálně chodit do školy. Druhou polovinu nemůžu potvrdit ani vyvrátit, jelikož tak dlouho jsem tam zatím opravdu nebyla.

Avšak nikdo mi nevezme fakt, že máme ve třídě lidi, se kterýma si (poprvé v životě) rozumím, že moje skupina je úžasná, že učitelé jsou divní avšak skvělí. A těch pár nudných hodin matiky a fyziky se holt přetrpí.
A od doby, co jsem tam začala chodit, mám hodně motivace a obecně celý život se zdá mnohem lepší! Takže to je super. Jen doufám, že mě to nepřejde.

Nyní bych měla pokračovat v kreslení. Včera a dneska jsem dělala creepy ovce, nyní to chce více portrétů. Tak zase někdy. Asi.
 

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.