October 2016

xxxx xx

27. october 2016 at 20:39 | lithi
nechávám se příliš ovlivňovat názory druhých. neustále přemýšlím o tom, jak ostatním lidem připadám. obávám se něco dělat nebo říct, pokud by to mohlo negativně ovlivnit jejich názor. nedává to moc smysl, jsem celkem individualista a snažím si jít za tím, co považuji za své pravé já, ale stejně nakonec dělám věci podle názorů ostatních.
bojím se dělat věci. bojím se příliš smát. bojím se být s lidma. bojím se být sama. bojím se kreslit. bojím se nekreslit. bojím se celého světa.
bylo mi řečeno, že jsem silný člověk. ale kolik na tom je pravdy, to opravdu nevím. obávám se, že ne moc.

Hollarka

23. october 2016 at 20:11 | lithi |  věci, co nejsou obrázky
Takže.
Jako vždy: články nepíšu. Ze zásady, jelikož neumím psát. Ale jednou za čas si vždy řeknu, že bych něco sepsat mohla, jen, aby to tu nebylo tak prázdné.
Druhým měsícem chodím na Hollarku. Pokud neznáte, je to celkem prestižní střední umělecká. Slyšela jsem o ní hodně, jak dobré, tak špatné věci. Slyšela jsem, že se tam prý nedá ani dostat, pokud vás někdo neučí kreslit odmala (což je dost velká blbost a ten člověk byl jen salty, že se tam nedostal). Slyšela jsem také, že prvních pár měsíců je to skvělé - těšíte se do školy, milujete to tam. Ale pak se to zhorší. Je toho moc, začíná vás to užírat. No! První půlku zatím mohu potvrdit. Opravdu to tam miluji a chodím tam ráda. Nyní máme týden prázdnin a já zjištuji, že by mi ani nevadilo normálně chodit do školy. Druhou polovinu nemůžu potvrdit ani vyvrátit, jelikož tak dlouho jsem tam zatím opravdu nebyla.

Avšak nikdo mi nevezme fakt, že máme ve třídě lidi, se kterýma si (poprvé v životě) rozumím, že moje skupina je úžasná, že učitelé jsou divní avšak skvělí. A těch pár nudných hodin matiky a fyziky se holt přetrpí.
A od doby, co jsem tam začala chodit, mám hodně motivace a obecně celý život se zdá mnohem lepší! Takže to je super. Jen doufám, že mě to nepřejde.

Nyní bych měla pokračovat v kreslení. Včera a dneska jsem dělala creepy ovce, nyní to chce více portrétů. Tak zase někdy. Asi.

x67

23. october 2016 at 19:57 | lithi

x66

6. october 2016 at 22:50 | lithi
does

x65

5. october 2016 at 20:15 | lithi
metro

x64

5. october 2016 at 20:08 | daniel
oops zapomněla jsem přidávat
něco z fig