February 2016

x31

25. february 2016 at 17:56 | daniel
experimenting. i cant draw plants

x30

17. february 2016 at 22:54 | daniel
vladimir masters

x29

13. february 2016 at 0:48 | daniel
i want to be in space

x28

11. february 2016 at 0:05 | daniel

O talentovkách // Hellichovka

9. february 2016 at 16:41 | daniel |  věci, co nejsou obrázky
Moc zkušeností se psaním - a to ještě v češtině - nemám, omluvte mě--

Cestu moc popisovat nebudu - prostě vstávání příliš brzy, tak trochu stres, autobus, metro, tramvaj. První, co mě napadlo, když jsem tu školu viděl, bylo, že je to tam hezké. Hodně hezké. Jak samotná škola, tak prostředí. Možná je to i tím, že bydlím ve velmi... Aesthetically challenged městě, ale stejně. A byl tam výtah, to jsou mi věci!

Jinak, přišel jsem tam, zul jsem si boty atd atd a eventuelně se dostal do třídy, kde probíhala první část talentovek. Když jsem tam přišel, byli tam jen dva lidi - alespoň ti dva, jinak bych zase panikařil, že jsem tam špatně. Celou dobu bylo hrobové ticho. Zátiší už bylo připraveno, mohli jsme si vybrat, kam si sednout. Byla tam nějaká divná.. Dýně? Dále konvice, nějaký hadr a z druhé strany myslím meloun nebo něco takového, ahah. Kreslili jsme na papír A2 a měli jsme nakreslit i stoličku, na které to celé stálo, což mě překvapilo a asi obralo o nějaké ty body, byl to prostě nezvyk. Také jsme si mohli vybrat, jestli chceme kreslit tužkou nebo uhlem. Stres mě relativně přešel po prvních pár minutách kreslení.

Po dokreslení jsme se přesunuli do jiné třídy, což byl trošku problém, jelikož jsem s sebou táhl i tu pitomou řezačku, která byla napsaná v pomůckách. Jsem přehnaně stydlivý a... Bylo to hrozný. Pro tip: řezačku potřebovat nebudete.

Další úkol byl plakát - na téma "Loutkářská Chrudim". A3, mohli jsme si vybrat, čím to budeme dělat. Také jsme dostali menší A4 papíry na náčrtky, s tím, že pokud budou povedené, může nám to přidat nějaké body. A tak další dvě hodiny jsme pracovali na tom. Většina lidí to už měla dávno hotové a jen čekala na další úkol, takže bych doporučil si tam něco vzít na zabavení se. Mobily mají být po celou dobu vypnuté afaik, takže spíše knihu nebo něco takového.

Na poslední úkol už jsme se nikam nestěhovali - sláva. Byl to návrh na tašku na téma "Fischbazar". Opět A3, opět papír na náčrtky. Evidentně se jim líbilo, co jsem tady udělal - původně jsem chtěl nakreslit low poly rybu, nakonec z toho vznikla jakási mozaika stvořená z trojúhelníků, kde jsem teplýma barvama udělal rybu a studenýma moře. Přišlo mi to až moc jednoduché, tak jsem se bál, co na to řeknou, ale... evidentně se to líbilo?

..A to bylo všechno. Na internetu zveřejnili prozatímní výsledky, byl jsem myslím čtvrtý. Hned příští den jsme šli na test - bylo to většinou jen zakroužkování správné odpovědi, god bless. Byly tam otázky z obecně umění, dějepisu, češtiny a trochu zeměpisu. Pak začaly pohovory a mezitím jsme měli čas se porozhlédnout po škole a něco si dělat - takže opět, něco si s sebou vezměte, pokud se nechcete unudit k smrti.

Pohovor nebyl zrovna příjemný. Ptali se mě na některé otázky, co jsem v testu nevěděl, u zátiší a plakátu mi vlastně řekli, že mám na víc. V průměru to mělo trvat tak 15 minut.

Celkově jsem skončil pátý.

x27

6. february 2016 at 20:55 | daniel
ech2
samantha manson

x26

5. february 2016 at 19:18 | daniel
ech

x25

5. february 2016 at 18:56 | daniel
badly cropped pic, sorry
a swan! a zajíčci

x24

5. february 2016 at 18:54 | daniel
kind of an oldie and it took only like half a minute but i somehow like it (except for the hairy lines - it was a test anyways)